Spotkania biznesowe

Zorganizuj spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie

Zaproś swoich kontrahentów, klientów, współpracowników do Pensjonatu Maria - idealnego miejsca na kameralne spotkania biznesowe w doskonałej lokalizacji.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę konferencyjną, która świetnie sprawdzi się podczas konferencji, sympozjów, szkoleń czy eventów integracyjnych. Doskonałe zaplecze techniczne z odpowiednim wyposażeniem sprawią, że zorganizowane spotkanie biznesowe osiągnie wysoki poziom. Poziom, który będzie pozytywnym zaskoczeniem dla Twoich gości.

Pensjonat Maria położony jest w atrakcyjnej części Zakopanego, co pozwala zapewnić niepowtarzalną atmosferę oraz zagwarantować szerokie możliwości spędzenia wolnego czasu w otoczeniu piękna przyrody.

Sala konferencyjna

Idealne miejsce na profesjonalną konferencję

Pensjonat Maria to gwarancja udanych konferencji, dzięki odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej. Mając na uwadze oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów - takich jak Ty - zadbaliśmy o każdy szczegół. Dlatego sala konferencyjna, którą oddajemy do Twojej dyspozycji, posiada pełne wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

Sala konferencyjna jest w stanie pomieścić nawet 120 osób (w systemie kinowym). Zlokalizowana została na poziomie -1, dzięki czemu żadne odgłosy z zewnątrz budynku nie będą rozpraszały uwagi uczestników.

W ramach wyposażenia, do Twojej dyspozycji są: profesjonalny rzutnik, ekran o wymiarach 2m x 2m, doskonałej jakości nagłośnienie, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Imprezy integracyjne

Postaw na integrację w iście góralskim klimacie

Szukasz pomysłu na imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Zabierz ich do Zakopanego, by spędzić niezapomniany weekend i zacieśnić więzi.

Organizujemy imprezy integracyjne, które mogą stanowić dopełnienie spotkań biznesowych czy szkoleń. W ciągu dnia: wycieczki, zabawy plenerowe. A wieczorem: klimatyczne ogniska z kapelą góralską oraz kuligi.

Wiemy, jak zorganizować wolny czas - tak, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Zaufaj nam i już teraz skontaktuj się, by poznać szczegóły.

Pakiety

Niezapomniane poniedziałki

Nie lubisz poniedziałków? Wiemy, jak to zmienić!

Powrót do pracy po weekendzie jest dla Ciebie i Twoich pracowników przykrym obowiązkiem? Czas przełamać tę rutynę, by poniedziałki wreszcie przestały źle się kojarzyć.

Zorganizuj wyjazd firmowy do serca Tatr - w Zakopanem czeka na Was moc atrakcji, dzięki którym znów nabierzecie ochoty do pracy. Pensjonat Maria zaprasza na kilkudniowy pobyt, w ramach którego zregenerujecie siły, odzyskacie energię i zdobędziecie motywację.

Oferta obejmuje:
• nocleg w pensjonacie Maria
• bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej, by zorganizować szkolenie, warsztaty, itp.
• szeroki wybór eventów integracyjnych, m.in. wycieczki, zabawy integracyjne, kuligi, góralskie biesiady przy ognisku, jazda na nartach / snowboardzie
• relaks w strefie Wellness.

Już teraz skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Smak tradycji

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i poznaj smak tradycji

Zapraszamy do kulinarnej podróży po smakach tradycji w ramach organizowanego spotkania biznesowego. Podróży, która pobudzi kubki smakowe uczestników i będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia. Dania powstają z myślą o najbardziej wysublimowanych gustach - tak, by spełnić ich smakowe oczekiwania.

Serwowane posiłki opierają się o tradycyjną kuchnię z oryginalną recepturą, co jest gwarancją doskonałego smaku. Na życzenie klienta, możemy przygotować catering zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami.
Zaskocz swoich kontrahentów, organizując spotkanie biznesowe zakończone prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Oferta obejmuje ponadto:
• spotkania w sali konferencyjnej
• noclegi w wygodnych pokojach
• dostęp do strefy Wellness,
• parking,
• dostęp do internetu bezprzewodowego.

Już teraz skontaktuj się z nami, by dokonać rezerwacji.

Kontakt