Pensjonat Maria 3

Jak wyobrażasz sobie wymarzony wypoczynek w Zakopanem?

Jeśli szukasz komfortu, malowniczej lokalizacji i domowego klimatu w dobrej cenie, zapraszamy do Pensjonatu Maria. Niezależnie, czy wybierasz się do serca Tatr z ukochaną osobą czy planujesz wycieczkę w dużej grupie znajomych – czekamy na Ciebie przez cały rok.

Wygodne i funkcjonalne pokoje, w których wypoczniesz po całodniowym górskim szaleństwie, klimatyczne wnętrza, uśmiechnięta obsługa, smaczna kuchnia... czy potrzebujesz czegoś więcej, by naprawdę się zrelaksować w otoczeniu malowniczych tatrzańskich szlaków?

MARIA 3 - pokoje

Pokój 2 os.

Pokój 3 os.

Pokój 4 os.

O nas

Wypoczynek w tradycyjnym stylu

Pensjonat Maria 3 to miejsce idealne na kolonie, obozy wypoczynkowe, turnusy rehabilitacyjne i inne podobne wyjazdy.

Zapraszamy również Gości indywidualnych, którzy nad ekskluzywny standard przedkładają swobodną i przyjemną atmosferę.

Łączymy tu komfort z regionalnymi tradycjami.  Poza przytulnymi i wygodnymi pokojami, czeka tu na Ciebie urządzona w stylu góralskim izba. W niej możesz spędzić wieczór z przyjaciółmi przy kominku lub zorganizować imprezę dla znajomych: jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pokoje

Nasz Pensjonat to:

  • 2-, 3- i 4- osobowe pokoje z łazienką: dobrze wyposażone i funkcjonalne – tak, że poczujesz się w nich jak w domu,
  • doskonała lokalizacja – możesz potraktować nasz ośrodek jako bazę wypadową na wszystkie najpopularniejsze trasy letnie i zimowe,
  • rewelacyjny klimat – dbamy o każdy detal – tak, byś czuł się u nas, jak u najbliższej rodziny.

Odwiedź nas – bez względu na to, czy planujesz wycieczkę zorganizowaną, romantyczny wypad w góry, czy chcesz odbyć turnus rehabilitacyjny.

Już teraz zadzwoń lub napisz, by zarezerwować pobyt w dogodnym dla siebie terminie!

Atrakcje

Pobyt pełen atrakcji

Podczas pobytu w Pensjonacie Maria 3 nie ma czasu na nudę. Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy moc atrakcji, by wypoczynek był jeszcze przyjemniejszy.

Do dyspozycji oddajemy: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, plac zabaw, grill, pokój zabaw, salę konferencyjną dla grup młodzieżowych (z możliwością przeprowadzenia zajęć lekcyjnych), salę do dyskoteki (wraz z nagłośnieniem). Na Gości żądnych jeszcze większych atrakcji, za dodatkową opłatą czeka możliwość zorganizowania kuligu, sabałowych bajań, przejazdu do bacówki z możliwością nauki robienia oscypków, wycieczek w góry wraz z przewodnikiem i wiele innych. Gotowi na pobyt pełen wrażeń?

Pakiety swiateczno-noworoczne