Pensjonat Maria 4

Witaj w Pensjonacie Maria 4 – miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a górski wypoczynek nabiera zupełnie nowego znaczenia. Jeśli marzy Ci się prawdziwy relaks i chcesz naładować "akumulatory", czerpiąc energię z magicznej atmosfery Tatr – zapraszamy!

Maria 4 jest czymś więcej niż kolejnym, jednym z wielu ośrodków wypoczynkowych na mapie Zakopanego. Prawdziwie rodzinny, ciepły, tradycyjny klimat gór umiejętnie łączymy z elegancją, oferując Ci zupełnie nowy wymiar komfortu. Odwiedź nas, by zapomnieć o codziennych problemach i w wyciszającej atmosferze odzyskać wewnętrzny spokój na długi czas.

Maria 4 - pokoje i apartamenty

Apartament

Pokój 4 os.

Pokój 3 os.

Pokój 2 os.

O nas

Stylowa przestrzeń, która Cię zachwyci

W Marii 4 czeka na Ciebie naprawdę domowa atmosfera: ciepłe, przyjemnie urządzone wnętrza, w których zawsze poczujesz się dobrze.

Komfortowe, przytulne pokoje – z dobrze wyposażoną łazienką, dostępem do Internetu i wygodnymi łóżkami zapewnią Ci niezaburzony wypoczynek po dniu spędzonym na korzystaniu z górskich atrakcji – czy to zimą, czy też latem.

Strefa Wellness

Zrelaksuj się w strefie Wellness

Maria 4 oferuje Ci wyższy wymiar wypoczynku. Czeka na Ciebie kameralna strefa SPA & Wellness, gdzie możesz się zrelaksować po dniu spędzonym na wędrówce górskimi szlakami.

Odprężająca kąpiel z jacuzzi czy seans w saunie oczyszczą Twoje ciało i umysł, wyciszając nerwy i pozwalając jeszcze bardziej cieszyć się każdym dniem pobytu. A to wszystko dostępne w cenie pobytu - bez dodatkowych opłat!

Doskonała kuchnia

Wyjątkowa kuchnia regionalna

Doskonała kuchnia, inspirowana aromatami typowymi dla regionu niejednokrotnie Cię zaskoczy.

Nasi kucharze, serwując śniadania czy obiadokolacje, troszczą się o różnorodność posiłków, ich wyjątkowy smak, a przede wszystkim – zdrowie, sięgając wyłącznie po sprawdzone produkty.