Maria 3
Pensjonat w Zakopanem

 

U podnóża Tatr
w Zakopanem znajdziesz
ukojenie i relaks

Nasz pensjonat niezależnie od pory roku zapewni wczasowiczom wymarzony wypoczynek w Zakopanem. Oferujemy doskonałą bazę wypadową komfortowe warunki z podhalańskim domowym klimatem w malowniczej lokalizacji.

Nasi klienci cenią nas za uśmiechniętą obsługę i domową atmosferę. Wkładamy całe serce, abyście mogli Państwo wypocząć w wygodnych i funkcjonalnych pokojach. Zapraszamy!

Obozy sportowe dla dzieci i dorosłych
Zakopane

Nasi Goście mogą liczyć na doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu, a także relaksu po całodniowych treningach. Zaplanuj pobyt dla grupy w naszym ośrodku i zapewnij jej niezapomniane wrażenia! Ofertę kierujemy do grup sportowych: • młodszych i starszych dzieci, • młodzieży szkolnej, • osób dorosłych z niepełnosprawnością. Zapewniamy atrakcyjną ofertę zarówno w okresie zimowym – np. dla planujących obozy narciarskie – jak również letnim.

Atrakcje
Pobyt pełen atrakcji

Podczas pobytu w Pensjonacie Maria 3 nie ma czasu na nudę. Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy moc atrakcji, by wypoczynek był jeszcze przyjemniejszy.

Do dyspozycji oddajemy: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, plac zabaw, grill, pokój zabaw, salę konferencyjną dla grup młodzieżowych (z możliwością przeprowadzenia zajęć lekcyjnych), salę do dyskoteki (wraz z nagłośnieniem). Na Gości żądnych jeszcze większych atrakcji, za dodatkową opłatą czeka możliwość zorganizowania kuligu, sabałowych bajań, przejazdu do bacówki z możliwością nauki robienia oscypków, wycieczek w góry wraz z przewodnikiem i wiele innych. Gotowi na pobyt pełen wrażeń?

signal_wifi_4_bar
WIFI
local_parking
Darmowy parking
spa
SPA & wellness
supervisor_account
Atrakcje dla dzieci
restaurant
Domowa kuchnia
whatshot
Grill & ogród
fitness_center
Siłownia & boisko
directions_bike
Turnusy Rehabilitacyjne